Znajdź na stronie

Usługi przeładunkowe

Usługi przeładunkowe

W lutym 2011r. Spółka rozpoczęła działalność logistyczną na  nieruchomości położonej przy szerokim torze LHS w Woli Baranowskiej.

 

LOKALIZACJA

Kolejowa linia nr 65 (o prześwicie torów 1520 mm), długości około 400 km biegnie od polsko-ukraińskiego przejścia granicznego Hrubieszów - Izov do stacji Sławków położonej 30 km od Katowic. Nowy terminal przeładunkowy jest zlokalizowany przy szerokim torze, ok. 200 km od przejścia granicznego Izov-Hrubieszów, na stacji kolejowej LHS S.A., Wola Baranowska.

 

 

OBECNA INFRASTRUKTURA

Teren o powierzchni 6 274,00 m2, oświetlony i dozorowany. Plac składowy utwardzony płytami betonowymi o pow. 1072 m2 z opcją poszerzenia. Tor szeroki  o długości 200m z możliwością jednoczesnego wyładunku 15 wagonów. Sprzęt  do przeładunku (koparki, ładowarki, wózek widłowy. Urządzenia do sortowania i konfekcjonowania towarów masowych oraz punkt do przeładunku wagonów typu Hopper.

 

NASZA OFERTA

1.Usługi przeładunku:

- towarów sypkich luzem
- wyrobów stalowych
- towarów paletyzowanych,
- towarów w big-bagach i workach

 

2.Rodzaje przeładunku w różnych relacjach:

- wagon szerokotorowy - samochód
- wagon szerokotorowy - plac - samochód
- samochód - samochód

 

3.Organizacja transportu samochodowego

4.Spedycja towarów w kraju i za granicą

5.Usługi składowania, kruszenia, sortowania, mieszania, konfekcjonowania sypkich towarów masowych

 

W celu otrzymania kompletnej oferty prosimy wysłać zapytanie ofertowe na adres  dzial.handlowy@szar.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie 34 365 17 95 wew. 362

Publikacja: 2011/12/12

(C) Copyright www.szar.pl 2009