Antracyt

Oferowany przez naszą firmę antracyt jest szlachetną odmianą węgla kamiennego o niskiej zawartości części lotnych. Charakteryzuje się dużym uwęgleniem z zawartością pierwiastka węgla do 94% oraz dużym ciepłem spalania.

więcej...

Materiały wsadowe i pomocnicze dla metalurgii

SZAR S.A. produkuje wyroby zarówno standardowe jak również dostosowane indywidualnie pod procesy technologiczne naszych Klientów. Zapewniamy też pełny serwis techniczno-technologiczny u Klienta uczestnicząc także we wdrażaniu nowych projektów mających na celu obniżanie kosztów produkcji i poprawę jakości wyrobów stalowych i odlewów. Z tego też względu współpracujemy z największymi światowymi koncernami produkującymi stal.


Opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy oferujemy Państwu:

więcej...

Towary handlowe

Węglik krzemu, Elektrody grafitowe, boksyt kalcynowany, piasek chromitowy, fluoryt metalurgiczny, eko-Antracyt

więcej...

Wyroby hutnicze

Profile gorąco walcowane, profile zimnogięte, blachy stalowe, stal zbrojeniowa, walcówka.

więcej...

Konstrukcje stalowe

SZAR S.A. od wielu lat wytwarza specjalistyczne stojaki, palety i inne konstrukcje służące do magazynowania i transportu różnych półfabrykatów i wyrobów gotowych. Wykonujemy krótkie i długie serie produkcyjne zgodnie z życzeniem Klienta a także użytkownika naszych wyrobów. Nasze doświadczenia i wysoka jakość oferowanych konstrukcji są potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym Instytutu Spawalnictwa w Polsce od roku 2004.

Oferujemy Państwu:

 

więcej...

Rury i Profile zamknięte

 

SZAR S.A. jest producentem wysokiej jakości rur i profili stalowych. Produkowane przez nas wyroby znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, w szczególności w przemyśle motoryzacyjnym, meblowym, budownictwie i wielu innych.

Oferujemy poniższe produkty:

  1. rury aluminiowane Gat.DX52D-DX53D-DX55D – rury precyzyjne, dedykowane dla przemysłu motoryzacyjnego, znajdujące zastosowanie w produkcji układów wydechowych

  2. rury i profile ocynkowane Gat.DX51 Z 100 do Z 275

  3. rury i profile stalowe z blach zimnowalcowanych gat. DC01

 

Oferujemy rury o przekroju okrągłym, jak również:

- profile kwadratowe,

- profile prostokątne,

- profile owalne,

- profile eliptyczne,

- profile specjalne: na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać każdy profil bazujący na średnicach rury okrągłej.

Rury oraz profile zamknięte zgrzewane indukcyjnie metodą HF wykonane są zgodnie z normą PN-EN 10305-3 oraz 10305-5 charakteryzując się wysoką jakością wykonania. Podstawowy zakres produkcji obejmuje rury w zakresie średnic od ø28-ø63mm oraz grubości ścianki - 0,8 mm - 0,9 mm – 1,0 mm – 1,2 mm – 1,5 mm – 1,8 mm – 2,0 mm – 2,2 mm - 2,5mm.

Rury i profile zamknięte oferowane są w standardowej długości wynoszącej L=6000mm, jednak firma dzięki nowoczesnemu systemowi cięcia może zaoferować swoje wyroby w długościach od 3000mm do 8000mm.

Rury i profile są pakowane w wiązki do wagi 1200 kg.

Wykonujemy również usługę zgrzewania rur i profili z powierzonego materiału

więcej...

(C) Copyright www.szar.pl 2009